Najistejšia cesta, ako predísť zlému, je konať dobro. Keď mladým bezvýhradne ukazujeme dobro naším príkladným životom, zlo v ich živote nakoniec stratí význam.
Enzo Ferrari
Najdôležitejšou podmienkou toho, aby sa v dieťati vyvinula láska k životu je to, aby bolo s ľuďmi, ktorí milujú život a skutočné hodnoty.
Erich Fromm

2 percentá z dane (2)

Kvapka šťastia
Občianske združenie
Ul. 29. augusta č.76/60, 934 01 Levice
mal: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
číslo účtu : IBAN SK31 0900 0000 0051 6511 1414


Uchádzame sa o Vašu dôveru a touto cestou by sme Vás chceli požiadať o poukázanie 2% z dane z príjmov, o ktorých rozhodujete práve VY
Aj vďaka Vám máme možnosť zabezpečiť deťom umiestneným v Centre pre deti a rodiny Levice príjemné, veselé a zážitkami naplnené chvíle formou rôznych voľnočasových a vzdelávacích aktivít, výletov a táborov.
„Naše deti nemajú to najcennejšie, čo im dáva šancu byť bezstarostným a milujúcim dieťaťom v náručí svojich rodičov, ale majú zážitky, ktoré ich posúvajú vpred.“


Údaje a pokyny na poukázanie 2% z dane :
1. Pre zamestnancov :
- Vyplňte Vyhlásenie o poukázaní 2 % z dane. Uveďte vaše meno, priezvisko, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2 % zaplatenej dane z príjmu.
- Najneskôr do 30. apríla 2021 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska (Vyhlásenie a Potvrdenie o zaplatení dane)
2. Pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie :
- Do 31.3.2021 podajte daňové priznanie. Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.
3. Pre právnické osoby :
- Do 31.3.2021 podajte daňové priznanie. Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

© 2017 Detský domov Levice